EVE DÖNÜŞ: KALBİN YOLU

 

Bu program bir davet..Yavaşlamak ve kendimize dönmek için hatırlatma.

🔔2009 senesinden beri yoga öğretisi hayatımı ilmik ilmik değiştirdi. 2012’den beri farklı birçok öğretiyle temas ettim ve hocayla çalıştım. 2013 senesinden beri bu işi yapıyorum ve farklı birçok yerde çalıştım, farklı birçok atölye düzenledim, kamp yaptım. Hep bu öğretiyi, hali hazırda yoga öğrencileriyle paylaşıp durdum. Bir süredir herkesle paylaşma istediği içindeydim ve bu vesile ile Eylül 2019’da bu programı açtım, şimdi genişleyen içeriği ile yeniden buluşmayı bekliyorum.

🌟 Kabilemize katılmak ister misin sorusu ne anlama geliyor?

Bir kere ”Eve Dönüş: Kalbin Yolu”na katıldığınızda aynı programın tüm genişleyen, yenilenen yapılarının da davetlisi olursunuz. Bu programın en temel niyeti, dünyanın farklı yerinde olsak da, birbirini yargılamaktan uzak, kalp bağıyla kendi kabilemizi oluşturmak ve hava karardığında, düştüğümüzde dünyanın farklı yerlerindeki kız kardeşlerimizin ya da erkek kardeşlerimizin sadece varlıklarından destek almaktır. Çünkü kabile olmak / aile olmak tam böyle bir şeydir.

🌟Programın amacı:
Günümüz hareketli şehir yaşamı içinde an ve an kendi kalbimize dönmenin mümkün olduğunu hatırlamak. Bilginin içinde kaybolmadan günlük hayatın içinden teori ve pratiklerle kendimizle dost alandan bağ kurmak.

🌟Kimler Katılabilir?
Açık gönüllü herkes

🌟Nasıl olacak?

İnternetten farklı şehirlerde olsak da o bir alanın içinde buluşacağız.

🌟Neler Var?

5 online buluşma ( 5 temamız olacak) teori ve pratik bilginin üstünden geçilecek. Katılımcılara her haftanın teması ile ilgili çeviriler, içerikler, meditasyon gönderilecek.

Ve SADECE bize özel FACEBOOK grubumuz olacak.

Programın öncesinde ve sonrasında İstanbul’da yaşayanlar için kaynaşmak için iki yüzyüze buluşmamız olacak. İstanbul dışında olanlar için bu bölüm online olacak.

🌟5 tema neler?

Kalbin meditasyonu,

Öz Kaynak,

Öz Şefkat,

Acı/ Şifa

İlişkiler

🌟Online Program Derken?

Bu buluşmalar Zoom adı altında bir uygulama aracılığı ile olacak. Telefonlarınıza ücretsiz olarak indirip, interneti olan bir yerden bağlantıya geçebileceksiniz. Program yaklaştığında bu konuda bilgi verilecek.

🌟Katılmak istiyorum ama o saatlerde uygun olmayabilirim?

Canlı olarak yaptığımız çalışmayı, yayın bittikten sonra size ulaşmasını sağlayacağız ve 3 hafta boyunca  yayına erişiminiz mümkün olacak.

🌟 Programın kayıtlarını indirmem mümkün mü?

Her buluşmanın video görüntüsüne 3 hafta erişiminiz olacak. Her buluşmanın ses kaydını indirebileceksiniz.

Ücret:

11 Kasım 2019’a kadar 300 TL

11 Kasım – 9 Aralık 350 TL

9 Aralık sonrası: 400 TL

🧚‍♂️Burs:

Katılmayı istiyorsanız ama maddi olarak bunu karşılayamıyorsanız, niyet mektubunuzu ozdecolakoglu@gmail.com adresine gönderebilirsiniz.

📬Kayıt ve sorular için:ozdecolakoglu@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

🧘‍♂️Buluşma Tarihleri: 8 – 15- 22-29 Ocak/ 5 Şubat
🧘‍♂️Buluşma Saatleri: 21:00 /22:00-22:30

Yakında buluşmak üzere 💙🍀

🌟🌟🌟 Bu programa daha önce katılanlar ne dediler ?

”Öncelikle her şey için çok teşekkür ederim. Bize kalbinizi açtığınız için.. Bu yolda yalnız olmadığımızı gösterdiğiniz için.. Birbirimizden habersiz, farklı zamanlarda kalplerimiz hep aynı atmış. Mekanlar, kişiler değilmiş ama acı aynıymış. Siz, işte bu acıdan kaçmanın bir çare olmadığını hatırlattığınız için çok teşekkür ederim. Çünkü o kaçışlar anlık olarak beni rahatlatsa bile yıllarca katlanarak karşıma çıktı. Kaçmadığımı düşünürken bile ne kadar çok kendimi kandırmışım bir bilseniz. Birde bu program benim kendime hiç dost olmadığımı hatırlattı.Herkesi dinlemeye vaktim varken kendime ne kadar az zaman ayırmışım.Kalbimle ne kadar çok bağlantıda olursam bu yol daha bir güzel olacak sanki. Kendime Not: ”Ah canım kendim  seni çok ihmal etmişim beni affet. Eğer aynı şehirde olsaydık ” İyi ki varsınız” diye çığlık atıp size kocaman sarılırdım herhalde.Yollarımızın bir gün birleşmesi dileğiyle.. ” Pınar Öztürk
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
”Böyle bir kabilenin parçası olma fırsatı sağladığın için teşekkürler.Yolculuğumda kalbimi dinlememi ve onun yolunun benim yolum olduğunu görmemi sağladığın için. Zor olan kaosun içinde kalpten yaşamayı gösterdiğin için ve güzel bir kabilenin parçası olmamı sağladığın için..Sonsuz ve kalpten teşekkürler”  Sevda Kant
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
”İnsan tanışmadan da birini sevebilir güvenebilir ve onunla el ele yola çıkabilirmiş. Bana bunu hissettirdiğin için çok teşekkür ederim. Hızla geçen zamanda kendi adıma kaçmak için, misafirleri görmemek için bu bahaneyi kullanıyordum. Büyük bir şefkatle bunun için yolumu aydınlattın. Çalışma konularımız, zamanlaması hepsi çok doğru ve yerindeydi. Masallarda karanlık ormanda kaybolan Hansel ve Gratel in eve dönerken yola bıraktığı kırıntılar gibi bende eve dönüşü,  kalbime yolculuğu seninle ve çemberdeki dostlarla böyle yaptık. Mutlaka bir gün elele o çemberde oturmaya niyet ettim.” Işılay Çetiner
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
‘Benim keyif aldığım, bazı cümlelerin içinde kaybolduğum ve uzun uzun düşündüğüm bir 4 bölümdü. Kalbimde an an bazı ışıklar yanmasına, ilhama vesile oldun… Sanırım “Kalbin yolu” buradan geliyor diye düşündüm öyle an-larda. Yayın bittikten sonra, hızlıca hayata karışmak yerine, hep yalnız kalıp, kabuğuma çekilip düşünmek istedim mesela. Bu benim için çok kıymetliydi. Öyle akıcı ve içten anlatıyorsun ki insan kendini yayın boyunca güzel bir kitap dinliyor gibi hissediyor. Katkın için teşekkür ederim. Gelecek programda görüşmek üzere” Müge Tüzün
………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
”Öncelikle niyetiniz ve emeğinize sağlık. Okyanustaki yerimizi belirlemek ve daha sağlam tutunabilmek için kendimize tekrar etmemizi, içselleştirmek adına çok güzel bir çalışması oldu. Kendi adıma çok teşekkür ederim.” Seda Anka