Bazen giderler..Bazen en büyük ateşlere atılırlar …….Bazen giderler. Bazen en büyük ateşlere atılırlar. Ortalık yangın yerine döner. Yangın ne varsa her şeyi yakıp yıkar ve her şeyi küle çevirir. Siz karşı taraftan gelmekte olan yangına bakarsınız. Önce ne olduğuna anlam veremezsiniz. Uzaklardan kaçışan insanları görürsünüz. Sonra bakarsınız ki yangın sizi çemberinize almıştır bile. Kaçmak mı? İmkânsızdır artık… Küle dönme zamanıdır şimdi…

Bazen giderler. Bazen en büyük ateşlere atılırlar. İçten içe bilirsiniz ki bu yangınlardan sonra hiçbir şey aynı olmayacaktır. BENİM dediğiniz her şey başkalarının olucaktır.

Bazen giderler. Bazen en büyük ateşlere atılırlar. Bir ressamın günlerini gecelerini verdiği tablo, bir müzisyenin aylarını vererek besteliği şarkı bir yazarın senelerini alan kitap onların olmaktan çok uzaktır.

Bazen giderler. Bazen en büyük ateşlere atılırlar. En büyük alevlerde yanarlar. Alevler söner, yangınlar biter. Ve sonra… Her şey baştan başlar ya da siz baştan başlıyor sanarsınız !

Bazen giderler..Bazen en büyük ateşlere atılırlar …….” için bir yanıt

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s