Ayrı Yollar


Farklı yolları seçmiştik. Bilmiyorum aslında seçmek zorunda mı bırakıldık yoksa biz mi seçtik? Aslında tek yaptığım senin seçimine uyum sağlamak oldu ama geçen seneler gösteriyor ki aramızda bir yol seçemeyen varsa o da senmişsin.

Aslında ben bundan seneler önce ayrı yollarda değil, beraber bir yolda yürümek istiyordum. Hangi yol olduğu ya da o yolun nereye varacağı ya da varamayacağı önemli değildi, senle beraber o yolda yürümek istiyordum.
Sonra rüzgar çıktı, sonra fırtına varlığı ile bizi farklı yerlere savurdu. Şimdi gerçekten aynı insanlar değiliz ama sen bunu unutuyorsun!
Yol arkadaşım olmanı isterdim doğru ama şu an zamanın birinde bir yolu paylaşmak istediğim birisin… Eski bir dost belki ama o kadar… Ne daha fazla, ne de daha eksik…
Beraber bir yolda olamadık belki ama bizi o yola götüren güzel anılarımız hep baki olacak!
Zamanın kötü olan anıları bile güzelleştirme gücü var fark ettin mi hiç?
Canımı yakan ne varsa sana dair toz pembe bulutun içinde seneler önce kayboldu.
Sana dair hatırladığım toz pembe anılarım var demek, bu yer sana ait demek değil! Lütfen bunu anla! Geçen senelere inat her şeyi bıraktığın gibi bulmayı istemekten vazgeç!
Umarım günün birinde bir yolun olur! Çünkü senin hala yok ama benim var. Sadece ben ve benim ”gerçek toz pembe bulutlarım”….

Ayrı Yollar’ için 2 yanıt

  1. yollar olması gerektiği yerde olması gerektiği için yarım kalır… geriye dönüp baktığında anlıyor zaten hep! ama herkesin gerçeklerle süslü bir yolu olsun tek istediğim bu..

    Beğen

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s