Rüya

senelerce ne çok sevdim seni ardından ne çok nefret ettim, suçladım, aslında suçlarken bile sevdim… sonra günün birinde veda ettim, bir daha yollarımızın kesişmeyeceğini, yollarımızın kesişmek istese dahi buna bizim izin vermeyeceğimizi bilerek veda ettim.

seni en son gördüğüm zaman, son görüşüm oldu. bilmiyordum onun son görüşüm olduğunu… belki bilsem son kez içime çeker öyle giderdim senden.. hakem uzatmayı o kadar çok göstermişti ki yine gösterir sanmıştım, yanılmışım..

aşkın beni büyüttü, ayakları havada o ufak kız değilim artık. ne istediğimi bilmediğim zamanlarda ne istemediğimi biliyorum, hayır diyebiliyorum biliyor musun? yolumu şaşırmıyorum, şaşırsam da yol hep başka güzelliklerini açıyor kapısını bana… iç sesime güvenmeyi öğrendim biliyor musun? dedim ya, değiştim, büyüdüm, atlayabiliyorum artık 🙂

bunları niye yazıyorum.. bugün rüyamda gördüm seni… seneler sonra karşılaşıyorduk.. içimde sana dair kalan hisleri gördüm rüyamda.. bütün o karanlık gecenin duygularını ışığa çıkarmışım,
can yakıcı, göz yaşları biriktirdiğim anıların kefaretini ödemişim, anılarımız güneşe çevirmiş yüzünü…

sana hiç teşekkür etmedim, edemedim. kalbim o kadar kırıktı ki hikayemde kötü kahraman seçmiştim seni… her başıma gelen can yakıcı olayın sorumlusu sendin.. oysa seninde bir hikayen vardı ve o hikayede haklıydın ve ikimizde sadece kendi hikayelerimizden sorumluyduk..

kısaca olduğun yerde mutlu ve huzurla kal ve teşekkür ederim her şey için…

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s