Dram Yaratma!

 

Dramatize etme, dram yaratma!

Birçok şey olacak bir yaşamın içinde… Bazen mutluluktan yerine sığmayacaksın, bazen ise etinden et kopuyormuş gibi hissedeceksin. Ayrılıklar, acılar, kayıplar, sorunlar kadar mutluluklar, sevinçler, birleşmeler olacak. Bazen acın o kadar derin olacak ki, kolunu bile kaldırmak istemeyeceksin, bazen ise mutlukuktan kelebekler gibi koşturacaksın.

Kendi evine düştüğünde ateş, insan her şeyi sıfırlamak, yok saymak istiyor biliyorum ama perdeyi kapatıp güneş doğmamış gibi de davranamazsın,hayat durağan değil, hep akan bir deneyim.

Dramatize etme!

Elin kesildiğinde canın yanacak, geçsin isteyeceksin her türlü kremi sürsen de ağlayacaksın ama kolun kırılmış gibi davranma! Olanı olduğu gibi algılayıp, üzülmek mümkün ?

Dönem dönem benim de yataktan çıkmak istemediğim zamanlarım oluyor. Ama ben ne kadar orada kalmak istesem de hareket eden yaşam buna izin vermiyor ve yine kaçmak istediğim yaşamanın tam ortasında buluyorum kendimi!

Olaylara olduğu gibi derin hissedip, dramatize etmememiz mümkün mü ?

Elin kesiliyor, terk ediliyorsun ya da farklı acıların tam ortasında buluyorsun kendini. Şu anki hissini bilmediğin kocaman yaşamın hepsine sığdırmamız mümkün mü ki? Yaşam kocaman olasılık dolu❤

Kalbimi yoran bir şeyler olduğunda kendime 1 gün veriyorum. 1 günlük uzaklaşma günüm.. Sonra ise elimden geleni yapıp, hayatın  beni destekleyeceğine güvenerek her şeyi olduğu gibi içime çekiyorum. Kolay olmuyor ama sana tarifi imkansız güç veriyor.

Ve her ne olursa olsun hayattan kolaylıkla olmasını diliyorum. Yaşam beni nereye sürekleyecek ise, neler olacak ise kolaylıkla olmasını diliyorum.

 

Kendimize acımak yerine her şeyi içine sakladığımız kalbimizi açarak yaşamamız mümkün!

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s